Klauzula informacyjna

 

 Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane

        

 Informacja o administratorze i prawach osoby, której dane osobowe są przetwarzane Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż: Administratorem danych osobowych jest Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Jeleniej Górze Joanna Majdak z siedzibą w Jeleniej Górze (ul. Muzealna 9A/3, 58-500 Jelenia Góra), NIP: 6941596301, REGON: 381488526. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane na podstawie zgody wyrażonej przez Panią/Pana w celach kontaktowych w tym uzyskania informacji handlowej o asortymencie oferowanym przez Administratora. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez czas trwania umowy oraz po jej zakończeniu, przez okres niezbędny do wykonania przez Administratora obowiązków, wynikających z przepisów prawa. Dane osobowe podawane są dobrowolnie, jednak ich podanie jest warunkiem niezbędnym do kontaktu w tym odpowiedzi na zapytanie złożone za pośrednictwem formularza kontaktowego. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania poprawiania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także do przenoszenia danych. Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W sprawach związanych z ochroną danych może kontaktować się Pani/Pan z IODO, którym jest Michał Ryzop.
Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych Osobowych
adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
adres pocztowy: Pan Mikołaj Ryzop, Data Protection Advisory Group Sp. z o.o. ul. Biedronki 68, 02-959 Warszawa.

Przysługuje Pani/Panu prawo zgłoszenia skargi do organu nadzorczego, jeśli Pani/Pana zdaniem przetwarzanie danych osobowych narusza obowiązujące przepisy prawne o ochronie danych osobowych.

Państwa dane osobowe mogą zostać ujawnione wyłącznie podmiotom, z którymi zostały zawarte umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych, jak również osobom i podmiotom na ich prawnie uzasadnione żądanie, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych.

Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.